Nowa odsłona mazurowego świata - witamy!

Pierwsza w historii witryna internetowa Ludowego Klubu Sportowego Mazur Wydminy wystartowała w lipcu 2008 roku. Minęło już prawie 8 lat, zmieniło się wiele w samym klubie, zmieniły się Wydminy i zmieniła się technologia. Wszystko postępuje do przodu, dlatego i my postawiliśmy na rewolucyjne zmiany! Od dziś, tj. 15 marca 2016 roku następuje zmiana głównego serwisu wiedzy o Mazurze Wydminy. Informujemy oficjalnie, iż dotychczasowa strona internetowa pod adresem:

staje się nieaktualna i nie będzie już aktualizowana. Jednak będzie ona cały czas dostępna w sieci pod dotychczasowym adresem jak cenne źródło archiwalne oraz dużych rozmiarów baza danych. Nowy adres naszej strony różni się minimalnie od poprzedniego i brzmi on jak poniżej:

Nowy wygląd, nowe możliwości i nowa jakość. W 2008 roku traktowaliśmy nowo-powstałą stronę jako hobby i ciekawostkę, jednak przez tak długi czas praca nad witryną i treścią znajdującą się tam stały się pasją, obowiązkiem i pracą (oczywiście ku chwale klubu - nieodpłatną). Odnotowaliśmy ponad 1,4 mln odwiedzających, co jest niebotyczną liczbą i za co z całego serca wszystkim dziękujemy.  Dlatego dziś oddajemy Wam całkiem nową, lepszą odsłonę, dzięki której mamy nadzieję, jeszcze bardziej będziecie zainteresowani i zaspokojeni wiadomościami z klubu, relacjami z meczów czy innych wydarzeń.
Oczywistym jest, że pełna funkcjonalność zostanie odkryta dopiero z biegiem czasu i wraz z trwaniem rozgrywek naszej Klasy "A". I z tego powodu już dziś zachęcamy Was do częstego odwiedzania mazurowej witryny internetowej, gdzie już wkrótce ruszymy "z pełną mocą".
Informujemy, że w tym roku, podobnie jak w dwóch poprzednich, wydmiński LKS bierze udział w akcji dającej możliwość przekazania 1% podatku na nasz klub. Szczegóły dostępne są na poniższym plakacie.

Zapraszamy także Państwa do udziału w ankiecie, która dotyczy zmiany strony internetowej Mazura. Liczymy na szczere odpowiedzi.

Zapraszamy również na profilu Mazura na portalu Facebook