Wicelider w Wydminach

Wicelider w Wydminach

Nadchodząca sobota przyniesie w Wydminach ogromne emocje. Mazur zmierzy się z rozpędzonym zespołem z Różnowa, który aktualnie zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach I grupy Klasy Okręgowej.
LKS Różnowo z 22 punktami ustępuje jedynie rewelacyjnemu beniaminkowi z Lidzbarka Warmińskiego. 10 "oczek" nasz sobotni przeciwnik ugrał u siebie, a 12 punktów wywalczył w ramach gościny. Co warte podkreślenia, jest to komplet wyjazdowych zdobyczy! Cztery mecze, cztery zwycięstwa. Miło przyjazdu "Festyniarzy" nie wspominają w Dobrym Mieście (1:3), Reszlu (1:3), Wielbarku (0:4) oraz w Górowie Iławeckim (2:4). Wrażenie może również robić wyjazdowy bilans bramkowy, który wynosi 14 - 4.
Drużyna z Różnowa gra w zorganizowanych rozgrywkach już od roku 2003, choć pod nazwą LKS występuję od sezonu 2013/2014. Wtedy to była świeżo upieczonym beniaminkiem Klasy "A". Po czterech sezonach na tym szczeblu przyszedł czas na awans do "Okręgówki". Pewna wygrana na A-klasowych boiskach (aż 18 punktów przewagi nad drugim zespołem!) zwiastowała nową siłę w V lidze. No i tak też było. Rewelacyjny nowicjusz zakończył swój pierwszy sezon w Klasie Okręgowej tuż za zwycięzcą z Olecka i wziął udział w barażach o IV ligę! LKS otarł się o awans, ponieważ w pierwszym meczu z Zatoką Braniewo zremisował na wyjeździe 0:0, jednak u siebie przegrał minimalnie, bo tylko 2:3. Mimo wszystko piękna bajka o piłkarskim kopciuszku z powiatu olsztyńskiego była faktem.
Zbiórka wydminian w sobotę o 14:30 na Stadionie. Początek meczu o 15:30.
Zapraszamy wszystkich kibiców, sympatyków i mieszkańców, obiecujemy walkę i emocje!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości