Znamy rywali w Wojewódzkim Pucharze Polski!

Dziś w południe w siedzibie Warmińsko - Mazurskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie rundy przedwstępnej, rundy wstępnej oraz I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Seniorzy Mazura już 28 lipca 2018 roku o godzinie 17:00 zmierzą się w Bożem z miejscowym Salętem w ramach rundy wstępnej WPP.
We wszystkich trzech rundach weźmie udział aż 90 drużyn. 16 zespołów z IV ligi dołączy do rozgrywek w I rundzie, 32 drużyny z Klasy okręgowej zaczną swoją przygodę w rundzie wstępnej, a 42 zespoły z Klasy A, B, młodzieżowe i niezrzeszone swoje mecze rozegrają najwcześniej, już w rundzie przedwstępnej. Drużyny zostały podzielone pod względem terytorialnym na 8 grup w celu zminimalizowania kosztów transportu. Mazur znalazł się w grupie terytorialnej F razem z zespołami Rominty Gołdap, Czarnych Olecko, Śniardw Orzysz, Vęgorii Węgorzewo, Pojezierza Prostki, Żagla Piecki, MKS Ruciane Nida, Startu Kruklanki, Salętu Boże i Fortuny Wygryny.
Poniżej harmonogram i pary trzech pierwszych rund WPP w grupie F.

Źródło: wmzpn.pl

Pozostałe grupy oraz regulamin rozgrywek WPP dostępne są TUTAJ.