Druga kolejka, drugi wyjazd.

Dość nietypowo, bo od dwóch meczów wyjazdowych sezon rozpoczynają Żółto - Czerwoni. Po wyprawie do Mikołajek przychodzi czas na piłkarskie zmagania w Bisztynku. Wydminianie mogą spodziewać się równie ciężkiej przeprawy jak w ostatni weekend.
Podczas przygotowań do rozpoczętego przed tygodniem sezonu Reduta rozegrała kilka spotkań. Uległa między innymi w rundzie wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski Granicy Bezledy 5:7 oraz pokonała Leśnik Nowe Ramuki, zespół z Klasy "A", 4:0. W pierwszej kolejce nowych rozgrywek nasz najbliższy rywal dość niespodziewanie uległ na boisku beniaminka z Kowal Oleckich 0:1.
Podopiecznych trenera Lenara czeka trudny pojedynek. Już historia naszych spotkań pokazuje, że zawsze trudno się grało wydminianom z zespołem Reduty, zwłaszcza na jego boiskach. Wystarczy przypomnieć mecz z poprzedniego sezonu, kiedy to na początku czerwca w ostatnich minutach udało się uratować remis 2:2, pomimo prowadzenia gospodarzy 2:0. W sezonie 2014/2015 również w "gościnie" zanotowaliśmy remis 1:1, a ostatnie zwycięstwo z Bisztynkiem na wyjeździe (3:2) Mazura miało miejsce w czerwcu 2013 roku! Również mecze z Redutą w Wydminach tylko potwierdzają teorię, że nie leży zawodnikom LKSu ten przeciwnik. Wierzymy jednak, że każda przeszkoda jest do pokonania. Pomóc powinna w tym już lepsza sytuacja kadrowa niż w Mikołajkach.

Zwycięski pojedynek z Redutą na wyjeździe w 2013 roku. Jak będzie teraz?
Fot. A. Grabowski

Zbiórka zawodników w sobotę o 14:30 pod ZSO Wydminy. Wyjazd zaplanowano na 14:45. Prosimy o zabranie dokumentów tożsamości. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 17:30.
Także Stowarzyszenie "Mazurowcy" zaprasza kibiców na wyjazd. Miejsca nikomu na pewno nie zabraknie! Więcej szczegółów TUTAJ. Zapraszamy!