Utrzymać pozycję lidera.

W kolejnym spotkaniu wydmiński Mazur podejmie na własnym boisku zespół Reduty Bisztynek. Nasz sobotni rywal plasuje się w połowie stawki, ale jest niezwykle groźny i potrafi sprawiać spore niespodzianki. Spotkanie to można opisać bardzo krótko - trudny mecz, ale trzeba go wygrać!
Zbiórka zawodników przed sobotnią batalią zaplanowana jest na godzinę 14:20 na Stadionie. Początek meczu wyznaczono na 15:30. Kolegium sędziów w weekendowej obsadzie nieco zaskoczyło swoją decyzją, gdyż delegowało na to spotkanie jedynie jednego sędziego, niczym w... Klasie B. Arbitrem prowadzącym zawody będzie C. Kłoczko.
W ośmiu spotkaniach rozegranych w obecnym sezonie drużyna Reduty gra bezkompromisowo. Odniosła cztery zwycięstwa oraz tyle samo porażek. Przed tygodniem nasz sobotni przeciwnik przegrał przed własną publicznością z rozpędzającym się Jurandem Barciany aż 8:1, mimo iż tydzień wcześniej potrafił wygrać w Mikołajkach 3:1. Na wyjazdach zespół z Bisztynka zanotował dwie wygrane, w Biskupcu 4:2 i w wymienionych wcześniej Mikołajkach oraz dwukrotnie musiał uznać wyższość gospodarzy, tj. w Warpunach (1:0) i w Kruklankach (3:1).
Wydminianie podrażnieni ostatnim niepowodzeniem w Mikołajkach będą chcieli zrehabilitować się w meczu z Redutą i utrzymać przewodnictwo w tabeli. Liczymy, że to wszystko się uda podopiecznym trenera Kołodziejczyka.
Zapraszamy wszystkich kibiców, sami wiecie, że wasz doping jest nieoceniony. Pomóżcie w zwycięstwie!

Jednocześnie informujemy, że w sobotę o godzinie 11:00 swój kolejny mecz rozegrają w II lidze wojewódzkiej juniorzy młodsi wydmińskiego Mazura. Rywalem podopiecznych Zbigniewa Majkuta będzie Hetman Baranowo. Zapraszamy!