Jurand w Wydminach.

W XIII kolejce grupy I warmińsko-mazurskiej Klasy "A" wydmiński Mazur podejmie na własnym boisku przedostatni w tabeli Jurand Barciany. Choć pozycja rywala jest bardzo zła to w ostatniej kolejce "postraszył" on swoich rywali, gdyż na własnym boisku pokonał dotychczasowego lidera z Mikołajek.
Zbiórka zawodników o godzinie 15:00 na Stadionie. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Pierwszy gwizdek powinien rozbrzmieć równo o 16:00.
W jesiennym spotkaniu Mazur po błyskotliwej końcówce pokonał na trudnym dla siebie terenie zespół z Barcian 3:1. Przypomnisz sobie przebieg meczu klikając TUTAJ.
Jurand rundę rewanżową rozpoczął od dwóch porażek, na inaugurację u siebie z Unią 0:1, tydzień później w Rucianym Nidzie 0:3. Jednak w ostatniej serii spotkań nasz sobotni przeciwnik sprawił ogromną niespodziankę i pokonał u siebie 2:0 dotychczasowego lidera z Mikołajek. Dotychczasowego, gdyż Kłobuk po tej porażce stracił przewodnictwo w lidze na rzecz MKS Ruciane Nida. Dlatego nie do końca jest znana jeszcze "twarz" Juranda przed nadchodzącym meczem. Na wyjazdach drużyna z Barcian czterokrotnie schodziła jako pokonana i tylko raz udało się wywieźć komplet punktów, z terenu "czerwonej latarni", czyli z Bęsi.
Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotnie popołudnie na Stadion Gminny przy ul. Szkolnej 5. Z Mazurem jak zwykle emocje gwarantowane! Liczymy na rehabilitację za ostatnią wysoką porażkę z Salętem.