Walkę zaczynamy w Rynie.

Po długiej przerwie zimowej, w najbliższy weekend wznowione zostaną rozgrywki Klasy "A". W pierwszej wiosennej kolejce wydmiński Mazur uda się na derbowy pojedynek do Rynu, by tam zmierzyć się z miejscową Pogonią. Będzie to zarazem trenerski debiut Antoniego Lenara w roli szkoleniowca wydminian.
W pierwszym meczu obu drużyn, który odbył się na inaugurację całego sezonu, nasz zespół odniósł wyraźne i przekonujące zwycięstwo, pokonując rywali 4:0. Przebieg tego spotkania możecie sobie odświeżyć klikając TUTAJ.
Po pierwszej części sezonu Pogoń plasuje się na dziewiątym miejscu, gromadząc na swoim koncie po jedenastu meczach 13 punktów, z czego 7 punktów zdobyła na własnym terenie. W Rynie poległy zespoły z Kozłowa (12:0) oraz z Mikołajek (5:1), remis wywiozła drużyna Salętu Boże, natomiast lepszy od gospodarzy okazał się Żagiel Piecki (1:5) oraz Fala Warpuny (2:5). Bilans bramek zdobytych w spotkaniach u siebie to 23 trafienia, natomiast liczba straconych wynosi 14.
Podczas przygotowań do rundy wiosennej nasz najbliższy rywal rozegrał trzy sparingi. Pogoń pokonała w Miłkach miejscową Olimpię, która występuje w Klasie "B" 5:2, zremisowała w Kruklankach ze Startem 3:3 oraz przegrała u siebie z Żaglem Piecki 0:3.

Zbiórka zawodników w niedzielę o godzinie 14:15 pod ZSO. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości oraz nowego dresu. Początek zmagań o godzinie 16:30.