Biskupiec - daleko i niebezpiecznie.

Rezerwy Tęczy Biskupiec mimo iż zajmują dopiero przedostatnie miejsce są niezwykle groźnym zespołem. Przed wydminianami w sobotę zostanie postawione kolejne trudne zadanie, aczkolwiek całkowicie wykonalne. LKS musi zrobić kolejny krok naprzód.
W pierwszym spotkaniu pomiędzy zainteresowanymi drużynami rozegranym jesienią Mazur pewnie pokonał, wręcz rozgromił drużynę Tęczy 8:0. Strzelców oraz przebieg meczu można przypomnieć sobie TUTAJ.
Z siedmiopunktową zdobyczą zespół Tęczy II wyprzedza w tabeli jedynie Start Kozłowo. Cztery z siedmiu "oczek" nasz sobotni rywal uzbierał na własnym boisku dzięki zwycięstwu 6:0 w październiku zeszłego roku z Pogonią Ryn oraz remisowi 1:1 z Falą Warpuny w drugiej kolejce sezonu. Pozostałych pięć spotkań gospodarze przegrali, choć potrafili się postawić przeciwnikom. Minimalne zwycięstwa w Biskupcu odniosły między innymi Żagiel Piecki (2:1) oraz przed niecałymi dwoma tygodniami Start Kruklanki (1:0). Uwagę może jeszcze bardziej zwrócić wynik rezerw Tęczy w ostatniej kolejce. W Mikołajkach drużyna z Biskupca okazała się lepsza od gospodarzy i pokonała miejscowego Kłubuka 4:3! Jest to kolejny dowód na to, że Żółto - Czerwoni nie mogą zlekceważyć swojego rywala i muszą podejść do meczu ze szczególną uwagą i w pełni skoncentrowani.
W Wydminach humory po ostatnim rekordowym zwycięstwie dopisują, chociaż smucić może słabnąca frekwencja podopiecznych trenera Lenara w ostatnim czasie na treningach. Miejmy nadzieję, że nadchodząca (oby!) lepsza pogoda rozwiąże przynajmniej częściowo te problemy. Żaden z zawodników na szczęście raczej nie narzeka na urazy, również nie ma wykluczeń związanych z wykartkowaniem.
Zbiórka zawodników zaplanowana została w sobotę na godzinę 12:30 pod ZSO. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości. Początek zawodów wyznaczono na 16:00.