Kolejny wyjazd. Z rozwagą na Falę.

Czwarta kolejka rozgrywek przyniesie seniorom Mazura wyjazd do Zyndak, gdzie zmierzą się z zespołem Fali Warpuny. Ze względu na specyficzne, małe, boisko drużyna Fali jest niezwykle groźnym rywalem u siebie. Mimo wszystko, wydminianie muszą zagrać o pełną pulę.
Po trzech rozegranych spotkaniach Fala zgromadziła na swoim koncie trzy punkty. Po porażce 3:0 w Prostkach w pierwszym meczu sezonu, w drugiej serii gier nasz sobotni przeciwnik pokonał w Zyndakach spadkowicza z "Okręgówki", GKS Dźwierzuty 2:0, grając jednak przez około 70 minut z przewagą zawodnika, po czerwonej kartce dla jednego z zawodników gości. W ostatni weekend drużyna z Warpun musiała uznać wyższość miejscowych w spotkaniu w Mikołajkach przeciwko Kłobukowi. Gospodarze wygrali 4:2.
Zyndaki dla wydminian to miejsce wywołujące mieszane uczucia. Zawodnicy Mazura potrafili tam wygrać 3:1 (w poprzednim sezonie) i 3:2 (sezon 2013/2014), ale także przegrać 2:6 (sezon 2014/2015) czy 0:4 (jeszcze w Klasie "B", sezon 2011/2012). Jedno jest pewne, emocji na pewno nie zabraknie!
W bieżącym tygodniu w szeregach wydminian panuje spokój i skupienie. Wszyscy w Wydminach wiedzą, iż są to dopiero początki sezonu i wyciąganie konkretnych wniosków na tym etapie jest bezsensowne. Na pewno może cieszyć coraz lepsza frekwencja na zajęciach prowadzonych przez trenera Lenara. Miejmy nadzieję, że zawodnicy podejdą do sobotniego meczu równie profesjonalnie jak podczas ostatnich spotkań, nie zlekceważą cały czas groźnego rywala i wywalczą cenne trzy punkty na boisku.
Zbiórka w sobotę przed wyjazdem zaplanowana została na godzinę 13:45 pod ZSO. Prosimy zawodników o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Mecz powinien się rozpocząć punktualnie o 17:00 na boisku w Zyndakach.
Zachęcamy oczywiście kibiców do wspólnego wyjazdu na spotkanie i dopingu dla Żółto - Czerwonych!

*********************************************************************************************************

Również w sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie Gminnym  w Wydminach przy ul. Szkolnej swoje pierwsze domowe spotkanie rozegrają juniorzy młodsi Mazura. Podopieczni Zbigniewa Majkuta podejmą drużynę Czarnych Olecko. W swoim pierwszym meczu sezonu rozegranym w ramach II Ligi Wojewódzkiej w ostatnią niedzielę w Białej Piskiej wydminianie niestety ulegli gospodarzom 4:2.
Liczymy na rehabilitację! Zapraszamy!