Łatwo nie będzie, czyli Salęt w Wydminach.

W piątej kolejce spotkań rywalem Mazura będzie Salęt Boże. Mecz rozegrany zostanie już w tradycyjnym terminie, czyli w sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie Gminnym przy ul. Szkolnej 5 w Wydminach.
Po dotychczasowych zmaganiach Salęt zajmuje wysokie czwarte miejsce w stawce, gromadząc dorobek punktowy w postaci siedmiu "oczek". Jedyną na razie porażkę nasi sobotni przeciwnicy zanotowali na inaugurację sezonu, kiedy ulegli nieznacznie w Rucianym - Nidzie gospodarzom 1:2. Potem było już znacznie lepiej. Tydzień później pewnie pokonali na własnym boisku faworyzowane Pojezierze 4:1, następnie zremisowali na wyjeździe ze spadkowiczem z Dźwierzut 1:1, a w ostatni weekend ograli 2:1 w Bożem zespół Kłobuka Mikołajki. Jak łatwo można zauważyć, drużyna z Bożego na własnym terenie jest bezbłędna, gorzej jednak spisuje się już w delegacjach.
Analizując ostatnie kilka lat historii pojedynków pomiędzy dwoma zainteresowanymi zespołami, można odnieść wrażenie, iż nigdy zespół Salętu "nie leżał" wydminianom. W poprzednim sezonie oba mecze zakończyły się zwycięstwami gospodarzy w stosunku 4:3. W rozgrywkach 2015/2016 LKS uległ w Wydminach rywalom 0:2, w roli gości było jeszcze gorzej, bo skończyło się sromotną i upokarzającą klęską 0:3. Jeśli cofniemy się jeszcze o rok to rezultaty dla Mazura były już zdecydowanie lepsze: 4:4 jesienią w Wydminach i pamiętna przez część kibiców z Wydmin wygrana 4:0 w Bożem. Jedno jest pewne, emocji i walki na boisku na pewno nie zabraknie. Być może zobaczymy także równie piękne bramki jak ta...

I oby więcej tych goli padło dla Mazura!
Zapraszamy oczywiście wszystkich kibiców i sympatyków na spotkanie, zachęcamy także do głośnego dopingu dla Żółto - Czerwonych!
Zbiórka zawodników w sobotę o 15:00 na Stadionie. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Pierwszy gwizdek rozbrzmi o 16:00.