Ostatni mecz sezonu.

Po długich i emocjonujących rozgrywkach zbliża się zakończenie sezonu. W swoim ostatnim spotkaniu wydminianie zagrają u siebie z rewelacyjnym zespołem Tempa Ramsowo Wipsowo. Spotkanie wyjątkowo rozegrane zostanie w niedzielę o godzinie 14:00.
Tuż przed przerwą zimową, Mazur wybrał się do odległego Wipsowa. Od pierwszego gwizdka mecz nie najlepiej układał się dla gości. Miejscowi w pewnym momencie prowadzili już 2:0, ale w końcówce za odrabianie strat wzięli się piłkarze Mazura i ostatecznie doprowadzili do remisu. Kliknij TUTAJ aby przypomnieć sobie przebieg meczu.
Aktualnie Tempo zajmuje piątą lokatę w tabeli i przed ostatnią kolejką musi jeszcze walczyć ze Startem Kruklanki i Redutą Bisztynek o zajęcie miejsca od czwartek do szóstego. Co może dziwić, ale i przysporzać pewnych obaw w Wydminach, nasz niedzielny rywal na wyjazdach radzi sobie niemal tak dobrze jak na własnym boisku. Z dziesięciu wyjazdów drużyna Tempa wracała pięciokrotnie jako zwycięzcy, m.in. z Bisztynka, Mikołajek i Kruklanek, jeden raz w Zyndakach zremisowała oraz czterokrotnie wracała na tarczy (Piecki, Boże, Barciany, Biskupiec). Na obcych boiskach udało się zespołowi z powiatu olsztyńskiego strzelić 27 bramek, 29 razy zaś kapitulował bramkarz tej drużyny. Przed tygodniem nasz najbliższy rywal poległ sromotnie w Ramsowie z Kłobukiem, który rozbił gospodarzy 6:1.
Zawodnicy Mazura mocno poprawili sobie nie najlepsze humory ostatnią wygraną w Pieckach. W niedzielę podopieczni trenera Lenara będą chcieli miłym akcentem zakończyć sezon, który i tak jest najlepszy od czasu awansu z Klasy "B". Przypomnijmy również, iż istnieje jeszcze matematyczna szansa na awans Żółto - Czerwonych do V ligi. Aby tak się stało swój mecz w Zyndakach z Falą musiałby przegrać Jurand, natomiast po komplet punktów musiałby sięgnąć oczywiście także nasz zespół. I wydaje się iż druga część tego założenia jest zdecydowanie bardziej realna. Ale gra się do ostatniego gwizdka!
Zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielne popołudnie na Stadion Gminny przy ul. Szkolnej 5! Po raz ostatni w tym sezonie poprowadźcie wydminian do zwycięstwa.
Zbiórka zawodników w niedzielę o 13:00 na Stadionie. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości. Mecz rozpocznie się o 14:00.