Ostatni wyjazd. Sobota u lidera.

W sobotę podopieczni Antoniego Lenara po raz ostatni w tym sezonie udadzą się na mecz wyjazdowy. Nie będzie to jednak byle jakie spotkanie, gdyż wydminianie zagrają w Pieckach, gdzie zmierzy się pierwszy zespół tabeli z trzecim.
W rundzie jesiennej po dwóch nieudanych meczach z rzędu, w Wydminach zjawił się zespół Żagla, również będący wówczas liderem i doznał porażki. Mazur ograł rywali 3:1. Jesienne wydarzenia można przypomnieć sobie TUTAJ.
Żagiel w ostatniej kolejce dzięki wygranej w Mikołajkach 2:1 zapewnił sobie awans do "Okręgówki". U siebie zawodnicy lidera stanowią póki co maszynę nie do zajechania! W 10 spotkaniach nikomu z gości nie udało się urwać choćby jednego "oczka", dzięki czemu o Pieckach można napisać, iż jest to prawdziwa twierdza. Najbliżej swojego celu w Pieckach był zespół Salętu Boże, który uległ gospodarzom nieznacznie, bo 1:0. Domowy bilans bramkowy Żagla wynosi 49 - 11.
Przed zawodnikami LKSu czeka drugi wyjazd z rzędu oraz, nie ma co ukrywać, piekielne trudne zadanie. Cieszą na pewno powroty kluczowych zawodników po przymusowej pauzie za żółte kartki, którą "odcierpieli" w ostatni weekend w Bisztynku. Żółto - Czerwoni mają jeszcze o co walczyć. Muszą sobie zapewnić przynajmniej trzecie miejsce na koniec sezonu oraz jest szansa zostać jedyną niepokonaną drużyną na wiosnę. Wszystko w nogach i głowach piłkarzy. Liczymy na dobre wieści!
Zbiórka zawodników przed wyjazdem w sobotę o 12:00 pod ZSO. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości. Początek spotkania o godzinie 15:00.