Przygodę z Klasą "A" kończymy w Dźwierzutach

Ostatni mecz sezonu 2017/2018 przyniesie najdalszy wyjazd całych rozgrywek, co z kolei będzie przedsmakiem... nadchodzących rozgrywek w Klasie Okręgowej. Żółto - Czerwoni nie chcą jednak jechać ponad 100 kilometrów na wycieczkę, ale po to by udanie zakończyć ostatnie, fantastyczne miesiące.
Na zwieńczenie rundy jesiennej wydminianie w ostatni weekend października po słabym meczu we własnym wykonaniu okazali się nazbyt gościnni i zremisowali z drużyną GKSu 1:1. Jedyną bramkę dla Mazura z rzutu karnego zdobył w drugiej części gry Mateusz Duda.
Przypomnijmy, że GKS Dźwierzuty jest spadkowiczem w ostatnim sezonie z "Okręgówki". Udana runda wiosenna w wykonaniu naszego nadchodzącego rywala, w której zdobyli aż 15 punktów, wywindowała obecnie GKS na szóste miejsce z dorobkiem 24 "oczek". Na własnym obiekcie jest on zdecydowanie groźniejszy niż na wyjazdach. Domowy bilans meczów prezentuje się następująco: cztery wygrane (z Redutą 4:1, Kłobukiem 2:1, Falą 4:1, Pogonią 3:0), dwa remisy (po 1:1 z Salętem i Kowalakiem) oraz trzy przegrane (ze Startem 2:3, MKSem 1:2, Pojezierzem 1:3). W tych dziewięciu meczach udało się miejscowym 19 razy trafić do siatki przeciwnika, tracąc przy tym 13 goli.
Trener Antoni Lenar w tygodniu już zapowiedział swoim podopiecznym, że da możliwość zagrania wszystkim swoim zawodnikom, ale nie ukrywał przy tym, że zależy mu na zakończeniu sezonu w dobrym stylu i w dobrych humorach. Stąd też Żółto - Czerwoni na pewno nie podejdą do meczu nazbyt rozluźnieni, a w pełni zmotywowani do udowodnienia rywalom, że sezon 2017/2018 w pełni zasłużenie należał do nas.
Zbiórka zawodników oraz chętnych kibiców zaplanowana została na niedzielę o godzinie 11:00 pod ZSO. Wszystkie mecze ostatniej serii spotkań zostaną rozegrane o tej samej porze, czyli o godzinie 14:00.