Wielka Sobota z Mazurem.

W swoim pierwszym meczu rundy rewanżowej na własnym boisku, wydminianie podejmą zespół Salętu Boże. Nasza drużyna ma spore rachunki do wyrównania z tym rywalem, gdyż jesienią po dramatycznym spotkaniu Mazur poległ po golu w ostatniej akcji meczu 4:3.
Pierwszy mecz pomiędzy zainteresowanymi zespołami zakończył się zwycięstwem 4:3 Salętu. Przez większość spotkania gospodarze grali z przewagą zawodnika po czerwonej kartce dla Marcina Romanowskiego. Mimo to wydminianie doprowadzili do remisu od stanu 3:1, ale stracili decydującą bramkę po stałym fragmencie gry w trzeciej doliczonej minucie do drugiej części gry. Przebieg całego meczu można sobie przypomnieć TUTAJ.
W pierwszej tegorocznej kolejce Salęt podejmował na własnym boisku Kłobuk Mikołajki. Miejscowi wygrali z rywalami 2:1 i zbliżyli się do czołowej czwórki na odległość czterech punktów.
Dotychczas zawodnicy z Bożego rozegrali na wyjazdach sześć spotkań. Dwa z nich zakończyły się zwycięstwami naszego sobotniego rywala: 6:0 w Kozłowie oraz 5:2 w Warpunach, wynik spotkania w Rynie (3:3) nie został rozstrzygnięty, a także trzykrotnie drużyna z Bożego schodziła w roli pokonanych: w Mikołajkach 3:0, w Pieckach 1:0, a także w Bisztynku 2:1. Wyjazdowy bilans bramkowy Salętu prezentuje się następująco: 15 bramek strzelonych oraz 11 straconych.
Podopieczni Antoniego Lenara będą w pełni zmobilizowani na sobotnie spotkanie. Podrażnieni remisem w Rynie będą chcieli wskoczyć już w sobotę na zwycięską ścieżkę.
Zapraszamy na to spotkanie wszystkich kibiców oraz sympatyków futbolu w Wydminach. Warto włączyć się w doping dla Żółto - Czerwonych! Będą na pewno wielkie emocje i być może piękne bramki, jakie kiedyś już padały w naszych spotkaniach.

Zbiórka zawodników w sobotę o godzinie 14:45 na Stadionie. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości oraz nowego dresu. Początek zmagań o godzinie 16:00.