Wracamy z grą do Wydmin!

Już w najbliższą sobotę (23.04.16) Mazur rozegra pierwsze spotkanie po przerwie zimowej na własnym obiekcie. O godzinie 16:00 na Stadionie Gminnym przy ul. Szkolnej 5 wydminianie podejmą rezerwy kętrzyńskiej Granicy.
Zbiórka zawodników zaplanowana została na Stadionie o 15:00. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.
W jesiennej potyczce pomiędzy obiema drużynami w Kętrzynie, gospodarze pokonali nasz zespół 2:1. TUTAJ możesz przypomnieć sobie wydarzenia z pierwszego meczu.
W pierwszym tegorocznym pojedynku o punkty nasz sobotni rywal uległ u siebie aż 0:4 liderowi rozgrywek - Kłobukowi Mikołajki.
Zespół z Kętrzyna w tabeli jest nieznacznie przed Mazurem, dlatego ważne jest aby spróbować wywalczyć komplet punktów, który umożliwi przeskoczenie bezpośredniego przeciwnika do walki o jak najlepsze miejsce w tabeli.
Dużym wzmocnieniem siły ognia wydmińskiej drużyny powinien być powrót do meczowej kadry Roberta Dawidziuka, który w meczu w Pieckach nie mógł zagrać z powodu pauzy za cztery żółte kartki.
Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotnie popołudnie na wydmiński stadion i prosimy o gorący doping dla LKSu.

Obsada sędziowska: Duchnowski P., Andruszkiewicz J., Cieślak F.

WSZYSCY NA MECZ!