Nie dać się Fali w Wydminach

Powoli opadają emocje związane z niedzielnymi derbami, ponieważ należy skupić się już na następnym zadaniu do wykonania. Nietypowo, bo w niedzielę o 14:00, Mazur podejmie u siebie zawsze groźny zespół Fali Warpuny.
Jesienią gospodarze robili wszystko co mogli by zatrzymać wydminian, jednak udało im się to tylko w pierwszej połowie, kiedy rezultat był bezbramkowy. Druga część spotkania to już popis gości i do Wydmin wróciliśmy z wysoką wygraną 4:0! O tym meczu przeczytasz TUTAJ.
Fala aktualnie jest piątą siłą rozgrywek. Po trzynastu kolejkach ma uzbieranych na swoim koncie 19 punktów. Dużym atutem drużyny z Warpun jest równa forma, zarówno u siebie jak i na wyjazdach prezentuje się ona dobrze. Na boiskach rywali nasz niedzielny przeciwnik występował do tej pory sześć razy, z czego trzykrotnie udało się wygrać oraz trzy razy to zawodnicy Fali schodzili z murawy jako pokonani. Jak widać póki co jest to zespół bezkompromisowy, jeśli jedzie w gości. Przedstawiciel powiatu mrągowskiego wygrał w Kruklankach 4:1, w Bisztynku 3:1 oraz w Baniach Mazurskich 4:0 - wszystkie wygrane w rundzie jesiennej. Z kolei porażki miały miejsce w Prostkach (0:3), Mikołajkach (2:4) i Dźwierzutach (1:4). Dwa ostatnie mecze Fala zakończyła w roli pokonanych, jednak na inaugurację potrafili pokonać u siebie wicelidera z Prostek 3:2.
Piłkarze Mazura muszą pokazać swój profesjonalizm i skupić się już na najbliższym meczu.

W ostatnim czasie potrafiliśmy sobie dobrze radzić z Falą

Będzie to kolejne spotkanie, które nie zapowiada się na łatwą i przyjemną przeprawę, ale całą swoją złość należy przełożyć na pozytywną energię i spożytkować ją podczas niedzielnego meczu. Wydminianie wciąż są w bardzo komfortowej sytuacji i z bezpieczną przewagą przewodzą stawce, co jednak powinno być czynnikiem mobilizującym, nie uspokajającym.
Zbiórka piłkarzy w niedzielę o godzinie 13:00. Początek zawodów zaplanowano na 14:00.
Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion oraz włączmy się do organizowanego dopingu!

Wydmiński harmonogram piłkarski na nadchodzący weekend.

Ostatni raz również przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku.