Po rewanż za jesień

W niedzielę seniorzy Mazura zmierzą się ze swoim jedynym pogromcą w obecnych rozgrywkach. W Bożem wydminianie będą chcieli udowodnić, że porażka z Salętem w pierwszej części sezonu to był jedynie wypadek przy pracy.
Przypomnijmy, zawodnicy trenera Lenara po trudnym i niezwykle wyrównanym meczu ulegli przyjezdnym 1:2. O kulisach jedynej porażki Antoniego Lenara jako szkoleniowca Mazura w ciągu 15 miesięcy przeczytasz TUTAJ.
Nasz nadchodzący przeciwnik aktualnie zajmuje piątą lokatę ze zgromadzonymi dwudziestoma punktami. Jedenaście z nich to nagroda za dobrą postawę na własnym boisku. Na wynik ten składają się trzy wygrane (4:1 z Pojezierzem, 2:1 z Kłobukiem, 2:1 z Pogonią, wszystkie mecze rozegrano jesienią), dwa remisy (2:2 ze Startem oraz 3:3 z GKS) i jedna porażka. Przegrana ta (1:3) miała miejsce na inaugurację rundy rewanżowej z MKS Ruciane Nida, ale mecz ten odbył się wyjątkowo na bocznym boisku w Mrągowie. Domowy bilans bramek wynosi 14 - 11. Wiosną Salęt sprawuje się słabiej niż w spotkaniach jesiennych. W 2018 roku drużyna z powiatu mrągowskiego nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa.
Żółto - Czerwoni mają przed sobą kolejny trudny mecz. Rywal jest niewygodny ze względu na styl gry, ma również bonus w postaci przyzwyczajenia do dość specyficznego boiska. Historia starć pomiędzy tymi zespołami nie napawa optymizmem, ponieważ w Bożem ostatni raz wygraliśmy 1 maja 2015 roku.

Skrót ostatniego wygranego meczu przez Mazura w Bożem

Jednak w tym sezonie wydminianie są na tyle silni, że mogą poradzić sobie z każdym. Po pauzie za kartkę wrócić może już do gry Damian Wileński, nikt inny nie jest zawieszony, nikt też nie narzeka na poważniejsze problemy zdrowotne.
Zbiórka zawodników została zaplanowana na niedzielę o godzinie 11:30 pod ZSO. Początek meczu wyznaczono na 14:00.
Poniżej prezentujemy weekendowy rozkład gier.