Wyjazdowe Derby.

W trzecim wiosennym meczu wydminianie w końcu udadzą się w pierwszą podróż. Ala i ta nie będzie zbyt odległa, ponieważ w niedzielę Mazur uda się do Kruklanek, gdzie zmierzy się w Derbach powiatu giżyckiego z miejscowym Startem.
Na wstępie przypomnijmy, że jesienią Żółto - Czerwoni pokonali swojego rywala 4:3. Szczegóły tamtego spotkania znajdziecie TUTAJ.
Obecne rozgrywki Klasy "A" w wykonaniu drugiego z przedstawicieli powiatu na tym szczeblu rozgrywek to istna katastrofa. Zespół, który jeszcze dwa lata temu walczył na boiskach "Okręgówki", rok temu naciskał Żagiel Piecki, Juranda Barciany czy wydmiński Mazur w walce o awans do V ligi, w aktualnym sezonie znajduje się niewiele ponad strefą spadkową i z wielkimi problemami zdobywa kolejne "oczka". Jedenaście punktów w dwunastu spotkaniach i dziewiąte miejsce jest dużą, negatywną niespodzianką. Do tego dochodzi fatalna postawa na własnym boisku, jedna wygrana i cztery porażki! A kiedyś o Kruklankach mówiło się "Twierdza" i w latach odliczano czas od ostatniej porażki miejscowych. Usystematyzujmy więc: jedyne zwycięstwo odniesione nad Pogonią Banie Mazurskie (5:0) oraz porażki z Kłobukiem (1:3), Falą (1:4), Pojezierzem (2:3) i GKS Dźwierzuty (1:2). Domowy bilans bramkowy to 10-12.
Jednak to nie będzie wcale takie łatwe spotkanie dla zawodników trenera Lenara! Po pierwsze, piłkarskie przysłowie mówi, że derby rządzą się swoimi prawami. Gospodarze będą dodatkowo zmotywowani właśnie z tego względu, że rywal będzie z Wydmin. Po drugie, każdy z naszych przeciwników chce pokonać lidera rozgrywek, co również wiąże się z dodatkową motywacją. Po trzecie, Start zawsze był niewygodnym rywalem dla naszego zespołu i spotkania te miały różne zakończenia.
Wielu pewnie pamięta jeszcze ostatni wyjazd do Kruklanek i te fantastyczne 5:0. Czy może być podobnie? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne - nikogo nie może z Was zabraknąć!

Zbiórka zawodników w niedzielę o godzinie 14:15 pod ZSO. Początek meczu wyznaczono na 16:00!

Tak się przedstawia "rozkład jazdy" na najbliższy weekend.

Nie zapominamy również o 1%! Ostatnie dni!