Z Falą o podtrzymanie dobrej formy.

Kolejnym rywalem Mazura w boiskowej potyczce na A - klasowych boiskach będzie Fala Warpuny. Spadkowicz z "Okręgówki" w obecnym sezonie należy raczej do "średniaków" w ligowej stawce, co nie oznacza wcale łatwej przeprawy dla wydminian.

W poprzednim spotkaniu obu drużyn, rozegranym w pierwszej rundzie, Mazur okazał się zdecydowanie lepszy i wywiózł z Zyndak, gdzie Fala rozgrywa swoje domowe spotkania, zasłużone trzy punkty po zwycięstwie 3:1. Z historią tego spotkania można zapoznać się TUTAJ.
W aktualnych rozgrywkach zawodnicy Fali zdecydowanie lepiej sobie radzą na własnym, małym obiekcie niż w delegacjach u swoich przeciwników. Z 21 punktów zdobytych ogólnie, tylko 7 "oczek" nasz sobotni rywal wywalczył na wyjazdach. Jesienią piłkarze z Warpun pokonali w Rynie Pogoń 5:2, w pierwszym wiosennym meczu wygrali w Kozłowie ze Startem 1:0 i dorzucili do tego remis 1:1 w spotkaniu rozgrywanym w Biskupcu z miejscowymi rezerwami Tęczy. Pozostałe pięć meczów zakończyły się porażkami. Rundę wiosenną zawodnicy Fali grają również po "domowemu". Wszystkie mecze u siebie wygrali (Start Kozłowo, Tęcza II, Kłobuk), natomiast oba spotkania wyjazdowe zakończyły się wyraźnymi porażkami (w Bisztynku i Kruklankach). Bilans bramkowy na wyjazdach Fala ma niekorzystny, strzeliła 11 bramek, straciła 24.
Wydminianie w ostatnich spotkaniach zaczęli udowodniać swoje aspiracje, cieszy również wysoka forma naszego zespołu. W sobotę trzeba zdać kolejny test przed końcową fazą ligi, która będzie swoistym egzaminem kończącym dla zawodników Mazura.
Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej w sobotnie popołudnie! Liczymy na gorący doping dla Żółto - Czerwonych.
Zbiórka zawodników w sobotę o 15:00 na Stadionie. Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości. Początek spotkania zaplanowano tradycyjnie na godzinę 16:00.