Z Redutą również u siebie.

Drugi tegoroczny mecz ligowy wydminianie rozegrają również na własnym boisku. Tym razem formę lidera przyjedzie przetestować zespół Reduty Bisztynek, który w obecnych rozgrywkach radzi sobie gorzej niż w przeszłości.
Jesienią Mazur rozegrał bardzo dobre spotkanie w Bisztynku i osiągnął znakomity rezultat w miejscu, w którym zawsze ciężko się nam grało. Podopieczni trenera Lenara wygrali 6:1 i w świetnych nastrojach udali się w podróż powrotną. Mecz ten można sobie przypomnieć TUTAJ.
Reduta w bieżącym sezonie radzi sobie nadspodziewanie słabo. Aktualnie nasz sobotni rywal zajmuje dziesiąte - przedostanie miejsce w tabeli. W poprzednich rozgrywkach drużyna z Bisztynka zajęła miejsce w górnej połowie, kończąc rozgrywki szóstą lokatą. W najbliższą sobotę dla przyjezdnych będzie to siódmy mecz w sezonie na boisku rywala. Do tej pory w takiej roli Reduta trzykrotnie remisowała (3:3 w Baniach Mazurskich, 1:1 w Rucianem Nidzie, 1:1 w Mikołajkach) oraz również trzykrotnie uznała wyższość gospodarzy (1:0 w Kowalach Oleckich, 1:0 w Prostkach, 4:1 w Dźwierzutach). Wyjazdowy bilans bramkowy prezentuje się następująco: 6 - 11. Szczególnie interesujące są rozstrzygnięcia meczów z czołówką ligowych rozgrywek. Remis z MKS oraz minimalna porażka z Pojezierzem pokazują, że Żółto - Czerwonych na pewno nie czeka proste i łatwe zadanie. W pierwszym meczu rundy rewanżowej Bisztynek zremisował u siebie z Kowalakiem 2:2. W zimowych sparingach drużyna z powiatu bartoszyckiego osiągała różne rezultaty, m.in. wygrała z KS Wojciechy 4:3, przegrała z Orłem Czerwonka 2:5 oraz zremisowała z Granicą Bezledy 3:3.
"Duma Wydmin" po udanej inauguracji z Kłobukiem nabrała większej pewności siebie. Trener Lenar podczas wtorkowej analizy przekazał swoje uwagi zawodnikom, aby unikać podobnych błędów w następnych spotkaniach. Po ostatnim meczu jednak kilku zawodników narzeka na drobne dolegliwości wśród których są Grzana, Wąsak czy Olszewski. Miejmy nadzieję, że do soboty uda się ich przygotować do gry.
Zbiórka zawodników w sobotę o 14:45 na Stadionie.

A tak grają wszystkie nasze drużyny w nadchodzący weekend. Zespół młodzików pauzuje.

Pamiętajcie także o 1%!